O Nas

 

Jesteśmy liderem w branży energii odnawialnych. Oferujemy wysokiej jakości ekologiczne produkty OZE dla domów, firm oraz gospodarstw rolnych. Naszym celem, jest promowanie ochrony środowiska oraz korzyści z tym związanych. Zespół naszych specjalistów dba o wysoki poziom usług i komfort współpracy na każdym etapie działań. Dlatego nasi klienci, tak chętnie nas polecają.

Co warto wiedzieć o InEnergy?

Nasi eksperci pomogą w realizacji marzeń o ekologicznym domu i życiu. Oferujemy najnowsze technologie OZE, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wraz z naszymi produktami, przekazujemy w prosty sposób również praktyczną wiedzę, która ułatwi korzystanie z urządzeń.

Działamy w oparciu o klarowne zasady współpracy, bez kruczków prawnych. Mamy bowiem świadomość, że od naszej postawy dziś, zależy nasze jutro.

Skorzystaj, ze wsparcia i pomocy naszych ekspertów!

Opieka posprzedażowa

Wiele firm po ukończeniu procesu sprzedaży i instalacji produktów OZE zapomina o swoich klientach. My chcemy dbać o Ciebie, nawet po zakończeniu współpracy. Dlatego nasi eksperci sprawdzą, czy oferowane przez nas produkty spełniają Twoje oczekiwania.

Program partnerski

Etap

Otrzymaj specjalny kod referencyjny

01.

Etap

Polecaj naszą firmę swojej rodzinie oraz znajomym i zbieraj punkty i otrzymuj nagrody

02.

Etap

Za 5 poleconych instalacji PV, otrzymasz prezent

03.

Etap

Skieruj do nas 20 klientów, a pompę ciepła otrzymasz za darmo!

04.