Handlowiec

InEnergy – jesteśmy leaderem z branży odnawialnych źródeł energii - poznaj, co oferujemy i dołącz do nas!​

Handlowiec

Szczegóły oferty:

Zadania
  • doradzanie klientom w zakresie instalacji OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, klimatyzacje, ładowarka EV)
  • Ty decydujesz kiedy pracujesz, sam ustalasz swój grafik
  • obsługa klientów przekazywanych przez dział handlowy oraz Twoich własnych kontaktów
  • utrzymanie dobrych relacji z klientami oraz pozytywnego wizerunku firmy

Oczekiwania
  • nie musisz mieć doświadczenia w sprzedaży – wszystkiego Cię nauczymy
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. b

Oferujemy
  • zatankowany samochód do dyspozycji
  • iPad do przedstawiania ofert oraz zarządzania swoją pracą
  • brak górnego limitu zarobków
  • luźna atmosfera i dobry klimat pracy
  • wyjazdy służbowe/integracyjne 😉 dla chętnych

Zadzwonimy najszybciej, jak to możliwe

Infolinia czynna w godzinach 09.00 - 16.00
[call-center-api]

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza kontaktowego
Jak możemy się z Tobą skontaktować?
Gdzie planujesz zainstalować fotowoltaikę?
Dodatkowe informacje pozwolą nam przygotować ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb:

Dziękujemy za kontakt

Na podany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie przesłania wiadomości. Jeżeli w ciągu kliku minut nie przyjdzie do Ciebie e-mail z potwierdzeniem od nas – sprawdź folder „spam” i/lub zakładkę „oferty”. Wiadomość nie dotarła? Napisz do nas na kontakt@inenergy.pl lub zadzwoń pod nr. +48 690 002 022.